SITE FOTO'S INFORMATION BRIJBEK LINKS CONTACT
Choose your language:      nederlands   deutsch   English   Francais nieuws agenda activiteiten

Archief:

2019
  • Interessante expositie nu in Nij Marië
  • Oud-Workum gaat herleven
  • Kettingbrege omstreeks 1910
  • Paardrijles
  • Een nieuwe expositie
    >> meer

    2018
  • Fyftich jier lyn
  • Voetbalcafé een succes
  • Nieuwjaarsconcert Crescendo
  • Bibliotheek
  • Tarief liggelden aangepast
    >> meer

    2017
  • Rebus
  • 21 december 1967
  • Beoogd college
  • Duurzaamheid
  • Kunstbezit Súdwest-Fryslân
    >> meer

    2016
  • Life is Beautiful
  • Fyftich jier lyn
  • Wat sille we no beleve?!!
  • 3 januari Nieuwjaarsborrel Workum
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2015
  • Carbidschieten op de Stedspolle
  • Fiiftich jier lyn
  • Workum van Vroeger en Nu
  • Kwart miljoen voor Culturele Hoofdstad
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2014
  • Carbid schieten
  • Extra raadsvergadering over lijnopstel
  • Een gezond 2015
  • ‘Nieuwe woorden bij een oud verhaal’
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2013
  • Album Cor Hunia
  • Ernst Langhout en Johan Keus gast op n
  • Opbrengst Serious Request in Workum
  • Nieuwjaarsgroet
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2012
  • Rock en loll
  • Carbid schieten
  • Veel strijd bij het Ypie van der Werf
  • Loopgroep Workum zoekt trainer!
  • Workumse kunstenaars in Galerie De Ver
    >> meer

    2011
  • Rock en loll 2012
  • Een nieuwe Brijbek
  • Kerstnachtdienst
  • Skil en Nonnestrjitte
  • Brandweer rukt uit voor schoorsteenbra
    >> meer

    2010
  • Rock en Loll 2010
  • Vereniging van de maand
  • workum.nl agendabureau van Workum
  • Ypie van der Werf toernooi
  • Rock en Loll in voorbereiding
    >> meer

    2009
  • Rock en/of Loll
  • Wie maakt de mooiste winterfoto van Wo
  • Album Willem Twijnstra 13c en 14a
  • Nij Marienacker
  • Album Willem Twijnstra
    >> meer

    2008
  • Informatiebijeenkomst en condoleancere
  • Bijeenkomst in Workum druk bezocht
  • Vogelshow
  • FISKKOPPEN
  • Gasexplosie Buterikkers
    >> meer

    2007
  • Slotavond Workum 1100
  • Slot Workum 1100
  • Opening HIP
  • WINTER IN ZWEMBAD DE ROLPEAL
  • Slotavond Workum 1100 jaar
    >> meer

    2006
  • Workum 3-ers weer actief tijdens Rock
  • Soal by Warkum moat útbaggere
  • Mjorette en twirlvereniging Twisters u
  • Lintje voor Willem IJntema
  • Restauratiesubsidie voor spinnekop mol
    >> meer

  • 04 - 07 - 2016 - Bootcamp Workum ‘first runners’ hebben missie volbracht

     

    Bootcamp Workum ‘first runners’ hebben missie volbracht tijdens Welkom in Workum weekend.

    Zondagmiddag hebben 9 leden van Bootcamp hun eerste loop volbracht, dus dat zijn al 9 winnaars!

    De SUP – race vond dit jaar op de vrijdagavond plaats onder zware omstandigheden met wind en regen. Wietse de Boer was wederom de snelste en bij de dames was dit Sabine Pas.

    Bij het Bleeker & Flapper Beachfestival waren er diverse winnaars.

    https://www.facebook.com/BleekerFlapperBeachfestival

    Zaterdagavond bij de wielerronde was Melle Poelsma de snelste in de A- categorie en bij de B’s ging deze eer naar Dennie Kooi.

    http://www.mylaps.com/en/classification/4024852

    De winnaressen/winnaars van de Loop door Workum van zondag zijn als volgt:
    meisjes t/m 6 jaar: Lianne Douma
    jongens t/m 6 jaar: Jari Heppener
    meisjes t/m 9 jaar: Anthe Troost
    jongens t/m 9 jaar: Evert Sjoerds
    meisjes t/m 12 jaar: Stefan van Lunzen
    jongens t/m 12 jaar: Tess Jaarsma
    6,4 km / 4 mijl:
    dames: Yara Stunnenberg
    heren: Bram Kielman

     

    Alle winnaars van harte gefeliciteerd en alle deelnemers bedankt.

     

    1 Jari Heppener   Bolsward 2:02  
    2 Lenn Flapper   Workum 2:08  
    3 Stian Galema   Workum 2:10  
    4 Mart Visser   Workum 2:12  
    5 Jesse van Os   Workum 2:23  
    6 Bas Bruggink   Workum 2:24  
    7 Julian Krishok   Workum 2:28  
    8 Ingmar Bouwhuis   Workum 2:28  
    9 Hidde Galema   Nijhuzem 2:30  
    10 Maril Palstra   Workum 2:33  
    11 Luc Schippers   Workum 2:36  
    12 Jort van der Goot   Workum 2:39  
    13 Jurre Wouda   Workum 2:41  
    14 Tim Bruggink   Workum 2:46  
    15 Jesper Huisman   Workum 2:52  
    16 Sijbrand Zorgdrager   Workum 2:59  
    17 Dylano Westerhuis   Tzum 3:03  
    18 Roan Krischok   Workum 3:03  
    19 Levi Dijkstra   Workum 3:11  
    20 Brend Haanstra   Workum 3:12  
    21 Alant Haanstra   Workum 3:15  
    22 Brent Wouda   Workum 4:11  
     
    V6, JEUGD6
    Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
    1 Lianne Douma   Workum 2:15  
    2 Jildou Wildervanck   Ferwoude 2:30  
    3 Renske Zorgdrager   Workum 2:34  
    4 Sytske   Workum 2:34  
    5 Femke Twijnstra   Workum 2:37  
    6 Jill Schippers   Harlingn 2:38  
    7 Bo Sijrier   Workum 2:40  
    8 Joel Bakker   Workum 2:42  
    9 Ysmee Bekkema   Workum 2:45  
    10 Leijne van der Heuvel   Workum 2:46  
    11 Marije Zijlstra   Workum 2:47  
    12 Veda Bakker   Workum 2:49  
    13 Dieke van der Zee   Nijhuzem 2:51  
    14 Veda Bakker   Workum 2:56  
    15 Noa Visser   Workum 3:06  
    16 Isis Pelle   Workum 3:09  
    17 Juul Sieperda   Bolsward 3:25  
    18 Lieke bekkema   Workum 3:27  
     
    M9, JEUGD9
    Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
    1 Evert Sjoerds   Workum 3:46  
    2 Douwe de Jager   Workum 3:48  
    3 Daan Jaarsma   Makkum 3:56  
    4 Lasse Galema   Workum 4:01  
    5 Arjan Galema   Nijhuzem 4:01  
    6 Tygo Flapper   Workum 4:08  
    7 Jiri Heppener   Bolsward 4:20  
    8 Lenn Schippers   Harlingen 4:36  
    9 Max Sijrier   Workum 4:41  
    10 Jesse Bokma   Workum 5:31  
     
    V9, JEUGD9
    Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
    1 Anthe Troost   Bolsward 3:59  
    2 Rixt van der Goot   Workum 4:11  
    3 Elise postma   Workum 4:23  
    4 Mare van der Zee   Nijhuzem 4:32  
    5 Jara Heppener   Bolsward 4:34  
    6 Iris Vreeling   Meppel 4:39  
    7 Mila Dijkstra   Workum 4:49  
    8 Nikki   Workum 4:52  
    9 Milou Sieperda   Bolsward 4:56  
    10 Jennisja Palstra   Workum 5:00  
    11 Ciska Adema   Workum 5:03  
    12 Minke Bakker   Workum 5:04  
    13 Mireiile Zorgdrager   Workum 5:16  
    14 Marrit Boele   Workum 5:21  
    15 Fleur van Os   Workum 5:24  
    16 Marije Galema   Nijhuzem 5:29  
    17 Tess Visser   Workum 5:55  
    18 Jildou Ronner   Workum 6:03  
    19 Jasmijn Bosma   Workum 6:08  
    20 Sanne Wouda   Workum 6:12  
    21 Elske Marije de Groot   Workum 6:38  
    22 Isa Twellaar   Workum 6:40  
    23 Ilse de Jager   Workum 7:01  
     
    M12, JEUGD12
    Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
    1 Stefan van Lunzen   Franeker 3:23  
    2 Sem Visser   Workum 3:36  
    3 Kars Dijkstra   Emmeloord 3:37  
    4 Siard van der Goot   Gaastmeer 3:41  
    5 Hidde de Vries   Workum 3:51  
    6 Koen de Haan   Workum 3:52  
    7 Marco Breewsma   Parrega 3:53  
    8 Daniel Steen   Rotterdam 3:53  
    9 Ruben Visser   Workum 3:55  
    10 Rudmer   Workum 3:58  
    11 Jetse de Groot   Workum 4:02  
    12 Nils Visser   Workum 4:03  
    13 Tijn Atsma   Workum 4:07  
    14 Teake Cees Deinum   Workum 4:11  
    15 Joran de Jonge   Workum 4:19  
    16 Erwin   Workum 4:19  
    17 Giovanni Postma   Workum 4:34  
     
    V12, JEUGD12
    Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
    1 Tess Jaarsma   Makkum 3:42  
    2 Anne Demmer   Workum 3:50  
    3 Jenna Bakker   Workum 4:00  
    4 Josien de Haan   Workum 4:07  
    5 Marin Wesselius   Workum 4:26  
    6 Rixt van der Goot   Gaastmeer 4:38  
    7 Emma Twellaar   Workum 4:44  
    8 Anouk   Workum 4:45  
    9 Jildou Siesling   Bolsward 4:47  
    10 Tess Flapper   Workum 4:48  
    11 Bente van Os   Workum 4:54  
     
    MAN, 4MIJL
    Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
    1 Bram Kielman   Grouw 20:56  
    2 Willem de Boer   Exmorra 21:14  
    3 Freek Jaarsma   Makkum 23:11  
    4 Ilan Palstra   Workum 23:12  
    5 Saco Bootsma   Workum 24:14  
    6 Frank Buigel   Groningen 25:04  
    7 Herman Westerhuis   Tzum 25:07  
    8 Jappie Brandenburg   Oudemirdum 25:14  
    9 Riemer Bosma   Haulerwijk 25:21  
    10 Johan Bokma   Hindeloopen 25:37  
    11 Jorn van der Meer   Workum 26:08  
    12 Thilo Strack   Darmstadt 26:44  
    13 Eelke Cramer   Oudega 27:13  
    14 Wiebe Jan Elgersma   Harich 27:15  
    15 Ate Bergsma   Aldeboarn 27:36  
    16 Kees Folkertsma   Workum 27:37  
    17 Jorrit Miedema   Workum 27:39  
    18 Jaldert Sjoerds   Workum 27:39  
    19 Edwin Troost   Bolsward 27:59  
    20 Wiebe Palstra   Bolsward 28:09  
    21 Rudmer de Ringh   Workum 28:17  
    22 Theunis Wouda   Workum 28:25  
    23 Folkert Keuning   Workum 28:44  
    24 Beau Talsma   Workum 29:16  
    25 Klaas Halma   Gaast 29:32  
    26 Martin van den Burg   Sneek 29:37  
    27 Barry Lammers   Workum 29:54  
    28 Jarno Morien   Workum 30:18  
    29 Jelmer Pieter Groenhoff   It Heidenskip 30:18  
    30 Joris van der Zee   Workum 30:18  
    31 Luut de Jong   Workum 30:52  
    32 Klaas Jitse Tijtsma   Workum 31:01  
    33 Durk Ozinga   Workum 31:14  
    34 Johan Bandstra   Workum 31:16  
    35 Rients de Jager   Workum 31:17  
    36 Thomas Lagerveld   Leeuwarden 32:19  
    37 Raymond Beintema   Bolsward 32:29  
    38 Siemon Bierma   Bolsward 33:08  
    39 Gerrit Kramer   Bolsward 33:29  
    40 Dick Heppener   Bolsward 34:43  
    41 Hiele Lootsma   Leeuwarden 34:55  
    42 Willem van der Werf   Workum 39:50  
    43 Jan Grasman   Workum 41:14  
    44 Berend Jan Knol   Parrega 44:03  
    45 Dave de Jong   Sneek 45:41  
     
    VROUW, 4MIJL
    Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
    1 Yara Stunnenberg   Groningen 25:48  
    2 Marije Steigenga   Wons 27:42  
    3 Hella Yntema   Bolsward 27:58  
    4 Jantje Haagsma   Hylpen 28:27  
    5 Sylvia Koopmans   Hindeloopen 28:58  
    6 Hester Groenveld   Bolsward 29:17  
    7 Diana Venema   Hindeloopen 31:15  
    8 Bernardina de Vries   Parrega 31:35  
    9 Silke Hoekstra   IJlst 31:52  
    10 Heidi Wesselius   Workum 31:54  
    11 Yske Bakker   Workum 31:54  
    12 Froukje Rienstra   Workum 32:49  
    13 Joukje Kramer   Bolsward 33:29  
    14 Chantal Grasman   Aldeboarn 33:55  
    15 Antsje Hornstra   Workum 34:46  
    16 Carla Flapper   Workum 34:48  
    17 Grytsje Miedema   Workum 35:12  
    18 Alie Demmer   Workum 35:45  
    19 Dieuwke Couperus   Workum 35:50  
    20 Andrea Gietema   Groningen 35:50  
    21 Linde Gietema   Workum 35:51  
    22 Jildau Visser   Sneek 37:24  
    23 Ageeth Bierma   Bolsward 37:52  
    24 Heleen van Burik   Rotterdam 38:20  
    25 Riekje Jonkman   Workum 38:53  
    26 Desiree Efdee   Workum 38:53  
    27 Jildau Zijlstra   Workum 41:08  
    28 Wytske Huitema   Workum 42:45  
    29 Sylvia Wouda   Workum 42:45  
    30 Jetske Terpstra   Makkum 43:13  
    31 Jantine de Boer   Bolsward 43:28  
    32 Rinske Kelderhuis   Workum 45:32  
    33 Femke Zijlstra   Workum 47:33  
    34 Aeltsje Visser   Balk 50:14  
    35 Dieuwke Jansen   Parrega 50:22  
     


    << Terug
    Touristinfo

    Hunia's Drukkerij    Thijs van der Meer Slagerij    
    NEDCAD    Makelaardij P.J. de Jong    
    Bouma kraanverhuur    Organische meststoffen Culterra    
    Op de hoek van de stal    WJH Yachtservice    
    link naar groenbloem    Tapijthal Workum    
    Klameare Workum    De Jong Workum Financieel Advies    
    Roelof Fopma