SITE FOTO'S INFORMATION BRIJBEK LINKS CONTACT
Choose your language:      nederlands   deutsch   English   Francais nieuws agenda activiteiten

Archief:

2019
  • Kettingbrege omstreeks 1910
  • Paardrijles
  • Een nieuwe expositie
  • Concert 'Eiland Urk' op 21e september
  • 28 augustus en 4 september
    >> meer

    2018
  • Fyftich jier lyn
  • Voetbalcafé een succes
  • Nieuwjaarsconcert Crescendo
  • Bibliotheek
  • Tarief liggelden aangepast
    >> meer

    2017
  • Rebus
  • 21 december 1967
  • Beoogd college
  • Duurzaamheid
  • Kunstbezit Súdwest-Fryslân
    >> meer

    2016
  • Life is Beautiful
  • Fyftich jier lyn
  • Wat sille we no beleve?!!
  • 3 januari Nieuwjaarsborrel Workum
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2015
  • Carbidschieten op de Stedspolle
  • Fiiftich jier lyn
  • Workum van Vroeger en Nu
  • Kwart miljoen voor Culturele Hoofdstad
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2014
  • Carbid schieten
  • Extra raadsvergadering over lijnopstel
  • Een gezond 2015
  • ‘Nieuwe woorden bij een oud verhaal’
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2013
  • Album Cor Hunia
  • Ernst Langhout en Johan Keus gast op n
  • Opbrengst Serious Request in Workum
  • Nieuwjaarsgroet
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2012
  • Rock en loll
  • Carbid schieten
  • Veel strijd bij het Ypie van der Werf
  • Loopgroep Workum zoekt trainer!
  • Workumse kunstenaars in Galerie De Ver
    >> meer

    2011
  • Rock en loll 2012
  • Een nieuwe Brijbek
  • Kerstnachtdienst
  • Skil en Nonnestrjitte
  • Brandweer rukt uit voor schoorsteenbra
    >> meer

    2010
  • Rock en Loll 2010
  • Vereniging van de maand
  • workum.nl agendabureau van Workum
  • Ypie van der Werf toernooi
  • Rock en Loll in voorbereiding
    >> meer

    2009
  • Rock en/of Loll
  • Wie maakt de mooiste winterfoto van Wo
  • Album Willem Twijnstra 13c en 14a
  • Nij Marienacker
  • Album Willem Twijnstra
    >> meer

    2008
  • Informatiebijeenkomst en condoleancere
  • Bijeenkomst in Workum druk bezocht
  • Vogelshow
  • FISKKOPPEN
  • Gasexplosie Buterikkers
    >> meer

    2007
  • Slotavond Workum 1100
  • Slot Workum 1100
  • Opening HIP
  • WINTER IN ZWEMBAD DE ROLPEAL
  • Slotavond Workum 1100 jaar
    >> meer

    2006
  • Workum 3-ers weer actief tijdens Rock
  • Soal by Warkum moat útbaggere
  • Mjorette en twirlvereniging Twisters u
  • Lintje voor Willem IJntema
  • Restauratiesubsidie voor spinnekop mol
    >> meer

  • 26 - 06 - 2007 - Uitslag Loop door Workum

    Hieronder de uitslagen van de Heren en de Dames. De uitslagen van de jeugd kan worden gedownload door op 
    onderstaande link te klikken:
    Uit Uitslag.xls
                ORGANISATIE PLAATSELIJKE COMMISSIE I.S.M. AV HORROR
                           UITSLAGENLIJST - HOOFDAFSTAND
    26-06-2007 00:04                                                     Pag: 1
    
    Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
        1     80  Gerrit Kramer              Bolsward                        1e Heren     13:15  18,385     3:15 
        2     47  Jan Albert Venema          Bolsward                        2e Heren     13:29  18,067     3:19 
        3     64  Douwe Nauta                Oppenhuizen                     3e Heren     13:35  17,934     3:20 
        4     79  Hilbert de Vries           Groningen                       4e Heren     13:42  17,781     3:22 
        5     43  Jan Boonstra               Sneek                           5e Heren     13:57  17,462     3:26 
        6     72  Hero Polet                 Sneek                           6e Heren     14:12  17,155     3:29 
        7     48  Jappie Brandenburg         Oudemirdum                      7e Heren     14:26  16,878     3:33 
        8     74  Sieb Nauta                 Sneek                           8e Heren     14:52  16,386     3:39 
        9     73  Sjoerd Boskma              Bolsward                        9e Heren     14:54  16,349     3:40 
       10     56  Silvio Teunissen           Bolsward                       10e Heren     14:57  16,294     3:40 
       11     67  Theunnis Wouda                                            11e Heren     15:08  16,097     3:43 
       12    218  Ype de Boer                                               12e Heren     15:10  16,062     3:44 
       13     60  Beke Cnossen               Boazum                         13e Heren     15:22  15,852     3:47 
       14    226  Sybolt Haitema                                            14e Heren     15:27  15,767     3:48 
       15     85  Aise Bouma                                                15e Heren     15:49  15,401     3:53 
       16     61  Andrew Guest               Sneek                          16e Heren     15:55  15,305     3:55 
       17     58  Ylona Kruis                Ysbrechtum                      1e Dames     15:58  15,257     3:55 
       18     42  Margriet Akkerman          Nijemirdum                      2e Dames     16:04  15,162     3:57 
       19     63  Ton Visser                 Bolsward                       17e Heren     16:06  15,130     3:57 
       20    223  Johannes de Boer                                          18e Heren     16:14  15,006     3:59 
       21    225  Pieter Tolsma                                             19e Heren     16:15  14,991     4:00 
       22    238  Johan Jorritsma            Sneek                          20e Heren     16:22  14,884     4:01 
       23     62  Nynke Bruinsma             Itens                           3e Dames     16:23  14,869     4:02 
       24    215  Jaap Ypma                                                 21e Heren     16:25  14,839     4:02 
       25     59  Liesbeth Steenbergen       Sneek                           4e Dames     16:26  14,824     4:02 
       26    217  Giorgio Delea                                             22e Heren     16:45  14,543     4:07 
       27     88  Frank Troelstra                                           23e Heren     16:50  14,471     4:08 
       28    212  Hella Yntema               Bolsward                        5e Dames     16:51  14,457     4:09 
       29    235  Peter Londema              Sneek                          24e Heren     17:07  14,232     4:12 
       30     94  Jildert de Boer                                           25e Heren     17:18  14,081     4:15 
       31     65  Anneke de Boer                                             6e Dames     17:19  14,067     4:15 
       32    214  Tjerk Viessen                                             26e Heren     17:22  14,027     4:16 
       33    209  Seakle Altenburg                                          27e Heren     17:24  14,000     4:17 
       34     44  Louis Bakker                                              28e Heren     17:27  13,960     4:17 
       35     68  Symen van der Velde        Waaxens                        29e Heren     17:31  13,907     4:18 
       36     55  Jan Egbert Krikken                                        30e Heren     17:40  13,789     4:21 
       37     87  Bernardine de Vries        Workum                          7e Dames     17:41  13,776     4:21 
       38    216  Pedro Bakker                                              31e Heren     17:43  13,750     4:21 
       39     69  Jan Teernstra              Bolsward                       32e Heren     17:44  13,737     4:22 
       40    210  Jan Hoekstra                                              33e Heren     17:46  13,711     4:22 
       41     70  Yde de Boer                                               34e Heren     18:13  13,372     4:29 
       42     19  Martin van der Werf                                       35e Heren     18:23  13,251     4:31 
       43     45  Jan Nauta                                                 36e Heren     18:24  13,239     4:31 
       44    211  Eise Harkema                                              37e Heren     18:31  13,156     4:33 
       45     99  Harriet Kuipers                                            8e Dames     18:32  13,144     4:33 
       46     83  Caroline Huitema           Bolsward                        9e Dames     18:33  13,132     4:34 
       47     95  Jorrit de Boer                                            38e Heren     19:02  12,799     4:41 
       48     81  Hester Groenveld           Bolsward                       10e Dames     19:05  12,765     4:42 
       49    237  Ernst Meijer                                              39e Heren     19:10  12,710     4:43 
       50     18  Hans Hylkema                                              40e Heren     19:21  12,589     4:45 
    
        Sponsors: Middenstand Workum, Bij Folkert Outdoor en Running Sneek
    
    
    ORGANISATIE PLAATSELIJKE COMMISSIE I.S.M. AV HORROR UITSLAGENLIJST - HOOFDAFSTAND 26-06-2007 00:04 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 233 Ruben Ybema 41e Heren 19:24 12,557 4:46 52 234 Siebren Couperus 42e Heren 19:27 12,524 4:47 53 213 Marrit Yntema Bolsward 11e Dames 19:40 12,386 4:50 54 221 Annemieke de Boer 12e Dames 19:43 12,355 4:51 55 66 Auke Wouda 43e Heren 19:51 12,272 4:53 56 41 Folkert Jellesma it Heidenskip 44e Heren 19:51 12,272 4:53 57 220 Trudy Sanders Sneek 13e Dames 19:57 12,211 4:54 58 27 Bouke Kroontje Sneek 45e Heren 19:58 12,200 4:55 59 24 Mettje Elsinga 14e Dames 20:07 12,109 4:57 60 46 Petra Dijkstra 15e Dames 20:16 12,020 4:59 61 89 Suzanne Marin 16e Dames 20:25 11,931 5:01 62 236 Eefje Hunia 17e Dames 20:26 11,922 5:01 63 22 Esther Dixie 18e Dames 20:30 11,883 5:02 64 96 Willem de Boer 46e Heren 20:34 11,844 5:03 65 98 Ibrhim Raid 47e Heren 20:35 11,835 5:04 66 227 Joke Heida 19e Dames 20:45 11,740 5:06 67 92 Beitske Kooistra 20e Dames 20:49 11,702 5:07 68 86 Marrit Offringa 21e Dames 20:51 11,683 5:08 69 57 Jaap Harkema 48e Heren 20:57 11,628 5:09 70 91 Tiemen Bandstra 49e Heren 21:00 11,600 5:10 71 26 Erwin Huitinga 50e Heren 21:02 11,582 5:10 72 93 Willeke Eibergen 22e Dames 21:20 11,419 5:15 73 219 Dick Sanders Sneek 51e Heren 21:38 11,260 5:19 74 71 Jettie Negerman Bolsward 23e Dames 21:41 11,234 5:20 75 228 Gerrie de Jong 24e Dames 21:47 11,183 5:21 76 84 Petra Bekkema 25e Dames 21:57 11,098 5:24 77 25 Rein Reinsma Sneek 52e Heren 22:22 10,891 5:30 78 49 Tine Jellesma it Heidenskip 26e Dames 22:40 10,747 5:34 79 21 Irene Bok Sneek 27e Dames 23:06 10,545 5:41 80 90 Danella Werf 28e Dames 23:22 10,425 5:45 81 222 Anja van Wigcheren 29e Dames 23:24 10,410 5:45 82 224 Ida Hylkema 30e Dames 23:33 10,344 5:48 83 229 Baukje Ybema 31e Dames 23:50 10,221 5:52 84 39 Ton van der Mark 53e Heren 23:51 10,214 5:52 85 23 Wiebren de Vries 54e Heren 24:19 10,018 5:59 86 28 Thea van der Meer 32e Dames 25:00 9,744 6:09 87 29 Jannie van der Wal 33e Dames 25:00 9,744 6:09 88 20 Dick Krekelaar 55e Heren 25:05 9,712 6:10 89 40 Afke Hylkema 34e Dames 25:06 9,705 6:10 90 97 Bekia Lops 35e Dames 26:51 9,073 6:36 aanvullingen/wijzigen/commentaar: info@j-jorritsma.speedlinq.nl Sponsors: Middenstand Workum, Bij Folkert Outdoor en Running Sneek


    << Terug
    Touristinfo

    Makelaardij P.J. de Jong    Hunia's Drukkerij    
    Hulpteugel Vrijwilligersrooster    WJH Yachtservice    
    Roelof Fopma    Jopie Huisman Museum    
    link naar groenbloem    Tapijthal Workum    
    Organische meststoffen Culterra    De Jong Workum Financieel Advies    
    NEDCAD    Op de hoek van de stal    
    Fasion by Fre