SITE FOTO'S INFORMATION BRIJBEK LINKS CONTACT
Choose your language:      nederlands   deutsch   English   Francais nieuws agenda activiteiten

Archief:

2020
  • Geslaagd
  • Súdwest-Fryslân biedt hulp aan gedupee
  • Eerste trekking
  • Jeugdsoos
  • Foto's Bezoek Zwarte Pieten Wiep Vis
    >> meer

    2019
  • Geweldig entertainment
  • Noard 74
  • Plaatselijk Belang
  • Verkiezing
  • 'Fyts 'm it nije jier yn!'
    >> meer

    2018
  • Fyftich jier lyn
  • Voetbalcafé een succes
  • Nieuwjaarsconcert Crescendo
  • Bibliotheek
  • Tarief liggelden aangepast
    >> meer

    2017
  • Rebus
  • 21 december 1967
  • Beoogd college
  • Duurzaamheid
  • Kunstbezit Súdwest-Fryslân
    >> meer

    2016
  • Life is Beautiful
  • Fyftich jier lyn
  • Wat sille we no beleve?!!
  • 3 januari Nieuwjaarsborrel Workum
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2015
  • Carbidschieten op de Stedspolle
  • Fiiftich jier lyn
  • Workum van Vroeger en Nu
  • Kwart miljoen voor Culturele Hoofdstad
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2014
  • Carbid schieten
  • Extra raadsvergadering over lijnopstel
  • Een gezond 2015
  • ‘Nieuwe woorden bij een oud verhaal’
  • Album Cor Hunia
    >> meer

    2013
  • Album Cor Hunia
  • Ernst Langhout en Johan Keus gast op n
  • Opbrengst Serious Request in Workum
  • Nieuwjaarsgroet
  • Workum van Vroeger en Nu
    >> meer

    2012
  • Rock en loll
  • Carbid schieten
  • Veel strijd bij het Ypie van der Werf
  • Loopgroep Workum zoekt trainer!
  • Workumse kunstenaars in Galerie De Ver
    >> meer

    2011
  • Rock en loll 2012
  • Een nieuwe Brijbek
  • Kerstnachtdienst
  • Skil en Nonnestrjitte
  • Brandweer rukt uit voor schoorsteenbra
    >> meer

    2010
  • Rock en Loll 2010
  • Vereniging van de maand
  • workum.nl agendabureau van Workum
  • Ypie van der Werf toernooi
  • Rock en Loll in voorbereiding
    >> meer

    2009
  • Rock en/of Loll
  • Wie maakt de mooiste winterfoto van Wo
  • Album Willem Twijnstra 13c en 14a
  • Nij Marienacker
  • Album Willem Twijnstra
    >> meer

    2008
  • Informatiebijeenkomst en condoleancere
  • Bijeenkomst in Workum druk bezocht
  • Vogelshow
  • FISKKOPPEN
  • Gasexplosie Buterikkers
    >> meer

    2007
  • Slotavond Workum 1100
  • Slot Workum 1100
  • Opening HIP
  • WINTER IN ZWEMBAD DE ROLPEAL
  • Slotavond Workum 1100 jaar
    >> meer

  • 26 - 06 - 2007 - Uitslag Loop door Workum

    Hieronder de uitslagen van de Heren en de Dames. De uitslagen van de jeugd kan worden gedownload door op 
    onderstaande link te klikken:
    Uit Uitslag.xls
                ORGANISATIE PLAATSELIJKE COMMISSIE I.S.M. AV HORROR
                           UITSLAGENLIJST - HOOFDAFSTAND
    26-06-2007 00:04                                                     Pag: 1
    
    Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
    -----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
        1     80  Gerrit Kramer              Bolsward                        1e Heren     13:15  18,385     3:15 
        2     47  Jan Albert Venema          Bolsward                        2e Heren     13:29  18,067     3:19 
        3     64  Douwe Nauta                Oppenhuizen                     3e Heren     13:35  17,934     3:20 
        4     79  Hilbert de Vries           Groningen                       4e Heren     13:42  17,781     3:22 
        5     43  Jan Boonstra               Sneek                           5e Heren     13:57  17,462     3:26 
        6     72  Hero Polet                 Sneek                           6e Heren     14:12  17,155     3:29 
        7     48  Jappie Brandenburg         Oudemirdum                      7e Heren     14:26  16,878     3:33 
        8     74  Sieb Nauta                 Sneek                           8e Heren     14:52  16,386     3:39 
        9     73  Sjoerd Boskma              Bolsward                        9e Heren     14:54  16,349     3:40 
       10     56  Silvio Teunissen           Bolsward                       10e Heren     14:57  16,294     3:40 
       11     67  Theunnis Wouda                                            11e Heren     15:08  16,097     3:43 
       12    218  Ype de Boer                                               12e Heren     15:10  16,062     3:44 
       13     60  Beke Cnossen               Boazum                         13e Heren     15:22  15,852     3:47 
       14    226  Sybolt Haitema                                            14e Heren     15:27  15,767     3:48 
       15     85  Aise Bouma                                                15e Heren     15:49  15,401     3:53 
       16     61  Andrew Guest               Sneek                          16e Heren     15:55  15,305     3:55 
       17     58  Ylona Kruis                Ysbrechtum                      1e Dames     15:58  15,257     3:55 
       18     42  Margriet Akkerman          Nijemirdum                      2e Dames     16:04  15,162     3:57 
       19     63  Ton Visser                 Bolsward                       17e Heren     16:06  15,130     3:57 
       20    223  Johannes de Boer                                          18e Heren     16:14  15,006     3:59 
       21    225  Pieter Tolsma                                             19e Heren     16:15  14,991     4:00 
       22    238  Johan Jorritsma            Sneek                          20e Heren     16:22  14,884     4:01 
       23     62  Nynke Bruinsma             Itens                           3e Dames     16:23  14,869     4:02 
       24    215  Jaap Ypma                                                 21e Heren     16:25  14,839     4:02 
       25     59  Liesbeth Steenbergen       Sneek                           4e Dames     16:26  14,824     4:02 
       26    217  Giorgio Delea                                             22e Heren     16:45  14,543     4:07 
       27     88  Frank Troelstra                                           23e Heren     16:50  14,471     4:08 
       28    212  Hella Yntema               Bolsward                        5e Dames     16:51  14,457     4:09 
       29    235  Peter Londema              Sneek                          24e Heren     17:07  14,232     4:12 
       30     94  Jildert de Boer                                           25e Heren     17:18  14,081     4:15 
       31     65  Anneke de Boer                                             6e Dames     17:19  14,067     4:15 
       32    214  Tjerk Viessen                                             26e Heren     17:22  14,027     4:16 
       33    209  Seakle Altenburg                                          27e Heren     17:24  14,000     4:17 
       34     44  Louis Bakker                                              28e Heren     17:27  13,960     4:17 
       35     68  Symen van der Velde        Waaxens                        29e Heren     17:31  13,907     4:18 
       36     55  Jan Egbert Krikken                                        30e Heren     17:40  13,789     4:21 
       37     87  Bernardine de Vries        Workum                          7e Dames     17:41  13,776     4:21 
       38    216  Pedro Bakker                                              31e Heren     17:43  13,750     4:21 
       39     69  Jan Teernstra              Bolsward                       32e Heren     17:44  13,737     4:22 
       40    210  Jan Hoekstra                                              33e Heren     17:46  13,711     4:22 
       41     70  Yde de Boer                                               34e Heren     18:13  13,372     4:29 
       42     19  Martin van der Werf                                       35e Heren     18:23  13,251     4:31 
       43     45  Jan Nauta                                                 36e Heren     18:24  13,239     4:31 
       44    211  Eise Harkema                                              37e Heren     18:31  13,156     4:33 
       45     99  Harriet Kuipers                                            8e Dames     18:32  13,144     4:33 
       46     83  Caroline Huitema           Bolsward                        9e Dames     18:33  13,132     4:34 
       47     95  Jorrit de Boer                                            38e Heren     19:02  12,799     4:41 
       48     81  Hester Groenveld           Bolsward                       10e Dames     19:05  12,765     4:42 
       49    237  Ernst Meijer                                              39e Heren     19:10  12,710     4:43 
       50     18  Hans Hylkema                                              40e Heren     19:21  12,589     4:45 
    
        Sponsors: Middenstand Workum, Bij Folkert Outdoor en Running Sneek
    
    
    ORGANISATIE PLAATSELIJKE COMMISSIE I.S.M. AV HORROR UITSLAGENLIJST - HOOFDAFSTAND 26-06-2007 00:04 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 233 Ruben Ybema 41e Heren 19:24 12,557 4:46 52 234 Siebren Couperus 42e Heren 19:27 12,524 4:47 53 213 Marrit Yntema Bolsward 11e Dames 19:40 12,386 4:50 54 221 Annemieke de Boer 12e Dames 19:43 12,355 4:51 55 66 Auke Wouda 43e Heren 19:51 12,272 4:53 56 41 Folkert Jellesma it Heidenskip 44e Heren 19:51 12,272 4:53 57 220 Trudy Sanders Sneek 13e Dames 19:57 12,211 4:54 58 27 Bouke Kroontje Sneek 45e Heren 19:58 12,200 4:55 59 24 Mettje Elsinga 14e Dames 20:07 12,109 4:57 60 46 Petra Dijkstra 15e Dames 20:16 12,020 4:59 61 89 Suzanne Marin 16e Dames 20:25 11,931 5:01 62 236 Eefje Hunia 17e Dames 20:26 11,922 5:01 63 22 Esther Dixie 18e Dames 20:30 11,883 5:02 64 96 Willem de Boer 46e Heren 20:34 11,844 5:03 65 98 Ibrhim Raid 47e Heren 20:35 11,835 5:04 66 227 Joke Heida 19e Dames 20:45 11,740 5:06 67 92 Beitske Kooistra 20e Dames 20:49 11,702 5:07 68 86 Marrit Offringa 21e Dames 20:51 11,683 5:08 69 57 Jaap Harkema 48e Heren 20:57 11,628 5:09 70 91 Tiemen Bandstra 49e Heren 21:00 11,600 5:10 71 26 Erwin Huitinga 50e Heren 21:02 11,582 5:10 72 93 Willeke Eibergen 22e Dames 21:20 11,419 5:15 73 219 Dick Sanders Sneek 51e Heren 21:38 11,260 5:19 74 71 Jettie Negerman Bolsward 23e Dames 21:41 11,234 5:20 75 228 Gerrie de Jong 24e Dames 21:47 11,183 5:21 76 84 Petra Bekkema 25e Dames 21:57 11,098 5:24 77 25 Rein Reinsma Sneek 52e Heren 22:22 10,891 5:30 78 49 Tine Jellesma it Heidenskip 26e Dames 22:40 10,747 5:34 79 21 Irene Bok Sneek 27e Dames 23:06 10,545 5:41 80 90 Danella Werf 28e Dames 23:22 10,425 5:45 81 222 Anja van Wigcheren 29e Dames 23:24 10,410 5:45 82 224 Ida Hylkema 30e Dames 23:33 10,344 5:48 83 229 Baukje Ybema 31e Dames 23:50 10,221 5:52 84 39 Ton van der Mark 53e Heren 23:51 10,214 5:52 85 23 Wiebren de Vries 54e Heren 24:19 10,018 5:59 86 28 Thea van der Meer 32e Dames 25:00 9,744 6:09 87 29 Jannie van der Wal 33e Dames 25:00 9,744 6:09 88 20 Dick Krekelaar 55e Heren 25:05 9,712 6:10 89 40 Afke Hylkema 34e Dames 25:06 9,705 6:10 90 97 Bekia Lops 35e Dames 26:51 9,073 6:36 aanvullingen/wijzigen/commentaar: info@j-jorritsma.speedlinq.nl Sponsors: Middenstand Workum, Bij Folkert Outdoor en Running Sneek


    << Terug
    Touristinfo

    Touwspecialist    Makelaardij P.J. de Jong    
    link naar groenbloem    Hunia's Drukkerij    
    Tapijthal Workum    Organische meststoffen Culterra    
    Natuurvol Tuinen / Arjan Jenema    NEDCAD    
    Glashandel Sneek    Thijs van der Meer Slagerij    
    De Jong Workum Financieel Advies    Bouma kraanverhuur    
    Roelof Fopma